بالدوین

تاریخچه کمپانی

Baldwin Filters ، مارکی از بخش های پس از فروش Parker Engine Mobile (EMAM) ، یک ارائه دهنده جهانی محصولات و خدمات فیلتراسیون است. ماموریت ما این است که از طریق راه حل های نوآورانه فیلتراسیون و خدمات برجسته مشتری ، از موتور و تجهیزات مشتریان خود از اولین تا آخرین استفاده محافظت کنیم.

بالدوین کیفیت عالی محصول ، شبکه توزیع گسترده و گسترده ترین خط تولید صنعت را ارائه می دهد. این مجموعه گسترده از محصولات و فن آوری های فیلتراسیون ، به مشتریان یک منبع ساده و ساده برای تمام نیازهای خود ارائه می دهد.

در سال 1936 بالدوین یکی از اولین کسانی بود که اهمیت بهبود فیلتراسیون را تشخیص داد. او فیلتر روغن بهتر را طراحی کرد و تولید خود را در ویسکانسین آغاز کرد. این شرکت در سال 1953 به قلب کشور منتقل شد تا از موقعیت مرکزی استفاده کند و در نهایت 42 هکتار از پایگاه هوایی جنگ جهانی دوم کرنی ، نبراسکا را ساخت. از سال 1963 تا 1981 ، کارخانه Baldwin Filters بارها گسترش یافت تا رشد سریع شرکت را تأمین کند.

مارکی از بخش های پس از فروش Parker Engine Mobile (EMAM) ، یک ارائه دهنده جهانی محصولات و خدمات فیلتراسیون است. ماموریت ما این است که از طریق راه حل های نوآورانه فیلتراسیون و خدمات برجسته مشتری ، از موتور و تجهیزات مشتریان خود از اولین تا آخرین استفاده محافظت کنیم.

در اوایل سال 1981 ، Baldwin Filters توسط شرکت تولیدی J.L. Clark خریداری شد. این گروه بعداً به کلارکور معروف شد. بالدوین فیلترها به رشد مداوم خود ادامه دادند. در نبراسکا ، ظرفیت تولید گسترش یافت و یک مرکز فنی چند میلیون دلاری برای تحقیق و آزمایش اضافه شد. امکانات جدیدی نیز در اروپا ، مکزیک ، استرالیا ، چین ، آفریقای جنوبی و مراکش افتتاح شد.

در سال 1995 ، فیلترهای Baldwin Filters Hastings Premium Filters را خریداری کردند که شامل افزودن سایت تولید سوم ایالات متحده و گسترش این شرکت به بازار سودآور فیلتراسیون خودرو بود. تا سال 2016 ، این شرکت در سراسر جهان به عنوان یک تولید کننده یکپارچه عمودی با کیفیت محصول بی نظیر ، بلکه یک شرکت توزیع جهانی در سطح جهانی شناخته شده بود که تقریباً 1 میلیون فوت مربع در کارخانه کرنی ، شمال شرقی را شامل می شود.

در تاریخ 28 فوریه 2017 ، کلارکور عضو گروه فیلتراسیون شرکت پارکر هانیفین شد ، که مارک های فیلتراسیون قوی دیگری مانند پارکر راکور را شامل می شود. برای 100 سال پارکر موفقیت مشتریان خود را در طیف گسترده ای از بازارهای متنوع صنعتی و هوافضای مهندسی کرده است. این ترکیب کاملاً مکمل ، پارکر را در بین برترین شرکتهای فیلتراسیون در جهان و تأمین کننده جامع ترین ارائه راه حلها و خدمات فیلتراسیون ، تأسیس می کند.

نمایندگی بالدوین

شرکت فیلتر مهدی با داشتن نمایندگی انحصاری فیلتر بالدوین ارایه دهنده انواع خدمات با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در زمینه فیلتر بالدوین آماده خدمت به مشتریان می باشد

Oops...
No slides found, please add some slides
ورود به حساب کاربری