لودر, ماشین آلات

بولدوزر نیوهلند

بولدوزر نیوهلند

نیوهلند یک تولید کننده خط جهانی کامل ماشین آلات ساختمانی است

بولدوزر نیوهلند

تاریخچه کارخانه نیوهلند :

کارخانه نیوهلند در سال 1895 در پنسیلوانیا تأسیس شد.

در سال 2005 نام تجاری New Holland Construction با ارائه یک محصول کامل خط جهانی ایجاد شد. از سال 1999 ، New Holland یک مارک CNH است که در آغاز سال 2011 از گروه فیات به فیات صنعتی منتقل شد

نمایندگی ها : 

تجهیزات نیو هلند در سراسر جهان ساخته شده است. دفتر مرکزی آن در تورین ایتالیا است و دهها کارخانه و مرکز تحقیق و توسعه در سراسر جهان ، بیش از 800 فروشنده و 2100 مرکز فروش در 100 کشور دنیا از جمله ایران وجود دارد.

محصولات نیوهلند :

نیوهلند سیزده خانواده محصول تولید می کند ، پنج خانواده در محدوده سنگین و هشت خانواده در محدوده سبک.

محصولات نیوهلند شامل :

بولدوزر ، مینی بکسل ، گریدر ، بیل مکانیکی و لودر است.

 

بلدوزر نیوهلند :

بولدوزر نیوهلند
با بلدوزرهای New Holland ، مشتریان می توانند در زمان کمتری مواد بیشتری را هل دهند! سری C با بهترین کشش میله کشوی در کلاس – حداکثر 372 کیلو نیوتن متر برای مدل D180C – صنعت را به پیش می برد. انتقال هیدرواستاتیک به طور خودکار سرعت را با تلاش تطبیق می دهد و اطمینان حاصل می کند که بهترین عملکرد حفظ می شود. به لطف درایو نهایی کاهش سه گانه ، سیستم انتقال قدرت با سرعت بیشتری کار می کند و فشار کلی روی تک قطعات را کاهش می دهد.

عملکرد بهینه حتی در آب و هوای گرم در آفریقا و خاورمیانه ، شرایط کار می تواند بسیار گرم و خشک باشد و تأثیرات مهمی بر روی موتور و سیستم انتقال قدرت بگذارد. راه حل New Holland’s یک بسته خنک کننده “V شکل” است که برای مدل های D150C و D180C موجود است. طراحی شده برای افزایش سطح خنک کننده ، شامل یک فن برگشت پذیر هیدرواستاتیک است که سرعت خود را با نیاز واقعی خنک کننده تطبیق می دهد. در حالت معکوس کردن ، فن خنک کننده ها را به طور موثرتری تمیز می کند ، نیازهای تعمیر و نگهداری را کاهش می دهد و عملکرد بالا را حتی در شرایط بسیار گرد و غبار حفظ می کند.

در ادامه با چند نمونه از  بلدوزر های نیوهلند آشنا خواهیم شد :

 

 

 

 

 

 

D350

بلدوزر 39200 کیلوگرمی قدرت 345 اسب بخار را تأمین می کند. دسترسی خوب و قابلیت کنترل بیشتری را نسبت به مدل های قبلی فراهم می کند. 

فیلتر هواکش : A-2709-S

فیلتر روغن : C-2708

فیلتر آب : –

فیلتر گازوییل اولیه : –

فیلتر گازوییل ثانویه : EF-52010

فیلتر هیدرولیک اولیه : –

فیلتر هیدرولیک ثانویه : SFH 5675

 

قطعات بولدوزر نیوهلنددیگر تولید کنندگان لودر :

  • کوماتسو (Komatsu)
  • کاترپیلار (Caterpillar)
بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *