معرفی برند, مقالات

شرکت دونالدسون

درباره فیلتر دونالدسون - تاریخچه فیلتر دونالدسون

شرکت دونالدسون را بیشتر بشناسید

تاریخچه شرکت دونالدسون :

در سال ۱۹۱۵، فرانک دونالدسون پدر جوان ( که در آن زمان فروشنده تراکتور بول بود ) به مشتری ای برخورد کرد که تراکتور او در مزرعه پر گرد و غبارش خراب شده بود. فرانک یک پاک کننده هوای ساده را برای محافظت از موتور به صورت دستی طراحی کرد و اولین پاک کننده هوا موثر برای موتور تراکتور را اختراع کرد.

 

فروشنده جوان که مخترع شده بود، با درک ارزش ایده خود، پاک کننده هوای خود را به بازار معرفی کرد و شرکت دونالدسون متولد شد.

بیش از ۱۰۰ سال بعد، دونالدسون همچنان به نوآوری ادامه می دهد و از فناوری ها و فرآیندهای فیلتراسیون برای ارایه راه حل های مفید و مورد نیاز مشتریان استفاده می کند.

بنیان گذار شرکت دونالدسون

نمایندگی شرکت دونالدسون Donaldson :

شرکت دونالدسون به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان فیلتر درجهان و دارای ۳۲ کارخانه در سراسر دنیا از جمله (بلژیک، مکزیک، ژاپن، ایتالیا، آلمان، فرانسه و.. ) میباشد که به دلیل نوآوری های بالا و مهندسی پیشرفته این شرکت که مطابق با تکنولوژی روز دنیاست توانسته است محصولات خود را با بالاترین سطح کیفی به بازارعرضه نماید.

چرا فیلترهای دونالدسون؟

  • تولیدات بسیاری از فیلترهای دونالدسون انحصاری میباشد که تکنولوژی ساخت آنها تنها در اختیار شرکت دونالدسون هستند.
  • فیلترهای هوای تولید شده دونالدسون به دلیل نوآوری و مهندسی پیشرفته که باعث کاهش هزینه های نگهداری ماشین آلات راهسازی شده است توسط اغلب تولیدکنندگان ماشین آلات راهسازی و معدنی به عنوان فیلتر اصلی در خط تولید استفاده میشود. 
  • دونالدسون با ارائه محصول BLUE که از فناوری و مهندسی پیشرفته MEDIA کاغذ برخورداراست گامی بزرگ در ارتقا کیفیت محصولات خود برداشته است.
  • شرکت دونالدسون با تکیه بر دانش روز افزون و تکنولوژی برتر خود، سیستم تصفیه سوخت و روغن (اسمارت فیلتراسیون) را طراحی و ارائه نموده، که در پی آن نتیجه ایی شگرف در راستای کاهش هزینه ها و نگهداری ماشین آلات در کارگاه های معدنی و عمرانی شده است.
محصولات دونالدسون در مجموعه فیلتر مهدی

شرکت فیلتر مهدی یکی از معتبرترین فروشگاه های فروش فیلتر ماشین با داشتن نمایندگی رسمی از معتبر ترین برندها در ایران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *