معرفی برند

معرفی برند شور

نمایندگی فیلتر شور SURE FILTER

شرکت شور ( SURE FILTER ) را بیشتر بشناسید

تاریخچه شرکت شور :

شور فیلتر یک برند آمریکایی است که در سال ۱۹۹۹ تأسیس شد. این برنامه فیلترسازی در ابتدا برای پاسخگویی به نیازهای خودروها و صنعتی‌های آمریکا توسعه یافت. در اوایل دهه ۲۰۰۰، برنامه‌ای اضافی برای پوشش گسترده‌تری از کاربردهای سنگین توسعه یافت.

شور فیلتر همچنان به گسترش محصولات خود در دسته‌بندی‌های جدیدی از محصولات فیلتراسیون پرداخته است تا به بهترین شکل نیازهای مشتریان خود را برآورده کند. این دسته‌بندی‌ها شامل تجهیزات ساخت و ساز و معدن، کشاورزی، دریانوردی، صنعتی، سیستم‌های تهویه و قطعات لوازم خانگی می‌شود.

محصولات شور فیلتر در واحدهای تولید کلاس جهانی ما تولید می‌شوند و کیفیت برجسته‌ای دارند و با استاندارد مدیریت کیفیت IATF ۱۶۹۴۹ همخوانی دارند.

معرفی برند شور در فیلتر مهدی

معرفی برند شور - تمامی محصولات فیلتر خودرو شور

محصولات شرکت شور Sure :

محصولات فیلتر شور به کشور ها در قاره های مختلف صادر می شود .و در بسیاری از نقاط دنیا دارای نمایندگی فیلتر شور می باشد. پیشنهاد ما به شما این است از مراکز معتبر خرید نمایید.مجموعه ما بیش از سه دهه فعالیت مستمر در زمینه پخش عمده فروش فیلتر فعالیت دارد.

فیلتر هواکش با فیلتر کردن هوای آلوده قبل از ورود هوا به سیستم ورودی و موتور، نقش حیاتی ایفا می کند. این تضمین می کند که فقط هوای تمیز (هوای بدون آلودگی) با سوخت قبل از ورود به محفظه احتراق مخلوط شود.

 

فیلتر روغن نقش حیاتی در حذف آلاینده ها از روغن موتور دارد و در عین حال جریان روغن و فشار مورد نیاز موتور را حفظ می کند.

 

فیلتر سوخت آلاینده های ریز را از سوخت حذف می کند تا اطمینان حاصل شود که فقط سوخت تمیز و خالص به موتور می رسد. سوخت تمیز طول عمر سیستم سوخت را افزایش می دهد و راندمان سوخت را بهبود می بخشد.

 

فیلتر کولنت شور فیلتر خنک کننده (کولنت) به حفظ تعادل مناسب کمک می کند تا از تمرکز بیش از حد یا کم تمرکز که منجر به خوردگی، سوراخ شدن آستر و سایر مشکلات سیستم می شود، جلوگیری کند.

 

فیلتر سپرایتور شور در سیستم های هوای فشرده، بیشتر روغن توسط نیروی گریز از مرکز خارج می شود. مقدار باقیمانده که از قطرات کوچک و مه تشکیل شده است، باید توسط فیلتر سپرایتور (جداکننده روغن هوا) جدا شود. فیلتر آبگیر گازوئیل شور فیلتر ابگیر گازوئیل آلودگی و آب را حذف می کند تا اطمینان حاصل شود که فقط سوخت تمیز و خالص به موتور تحویل داده می شود.

 

فیلتر صنعتی شور محصولات SURE FILTER راه حل جامع هوای پاک را برای کاربردهای صنعتی و خانگی ارائه می دهند که بهترین کیفیت و عملکرد موجود را ارائه می دهد.

 

فیلتر کابین آلودگی هایی مانند گرد و غبار، گرده و آلاینده ها را از هوای ورودی به خودرو حذف می کند. فیلتر کابین تمیز ممکن است با جلوگیری از ورود ویروس‌ها، باکتری‌ها، آلرژن‌ها و قارچ‌ها منجر به افزایش طول عمر دستگاه شما میشود.

نمایندگی محصولات شور - فیلتر شور در ایران
محصولات فیلتر شور در تاسیسات کلاس جهانی تولید می‌شوند و با ارائه کیفیت برتر، تلاش می‌کنند تا نیازهای مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن برآورده کنند. این برند در کشورهای مختلف نمایندگی دارد و محصولاتش به قاره‌های مختلف صادر می‌شوند.

شرکت فیلتر مهدی یکی از معتبرترین فروشگاه های فروش فیلتر ماشین با داشتن نمایندگی رسمی از معتبر ترین برندها در ایران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *