فلیتگارد

نحوه شکل گری شرکت فیلیتگارد

 فیلتر روغن فلیتگارد ،نمایندگی فیلتر فلیتگارد فیلتر هوا فلیتگارد ، فیلتر سرو فلیتگارد ، fleetguard فیلتر اتاق فلیتگارد ، فیلتر هیدرولیک فلیتگارد ، فیلتر بخارکش فلیتگارد ، فیلتر گازوییل فلیتگارد ، فیلتر چکش فلیتگارد ، فیلتر مغناطیس فلیتگارد

فیلتر کامینز از سال 1958 به عنوان یک خط تولید فیلتر واحد توسط  شرکت موتور کامینز برای پاسخگویی به نیازهای موتورهای دیزلی کامینز آغاز شد.

 این مرکز که بعداً به عنوان شرکت فیلتر سیمور شناخته می شد ، در سیمور واقع در نزدیکی مقر کامینز در کلمبوس ، ایندیانا واقع شده بود.

 تولید در آن سالهای اولیه شامل دو کارمند بود که فیلترهای روغن روغن و کیسه های پارچه ای را می دوختند.

در سال 1963 ، این شرکت نام خود را به Fleetguard تغییر داد ، مارکی که سنگ بنای صنعت فیلتراسیون موتور دیزل شد.

در سال 2006 ، نام شرکت مجدداً به Cummins Filtration تغییر یافت ، اگرچه محصولات ما هنوز نام Fleetguard را دارند تا در بازار جهانی پس از فروش قدرتمند باشد.

 تقریباً شصت سال پس از دوختن اولین فیلترهای کیسه ای ، Cummins Filtration پیشرو فناوری تولید محصولات فیلتراسیون برای موتورهای دیزلی سنگین با حضور جهانی در شش قاره آغاز کرده و بیش از 4000 کارمند دارد.

فیلتر گازوئیل فیلیتگارد مدل FF5706
نمایندگی فیلتر فلیتگارد

تاریخ نوآوری

فیلتر کامینز از همان ابتدای شرکت با استفاده از محصولات نوآورانه طراحی شده برای افزایش زمان کارکرد خودرو ، بهینه سازی عملکرد موتور ، کاهش تأثیرات زیست محیطی و تأمین عمر بیشتر تجهیزات برای محافظت از سرمایه گذاری مالک ، صنعت را به سمت خود هدایت کرده است.

امروزه ، Cummins Filtration دارای بیش از 200 اختراع ثبت شده جهانی فعال برای فناوری محصول است.

 در طول سال ها ، فیلتر کامینز موفق به کسب جوایز صنعت و مشتری برای فناوری محصول ما شده است ، از جمله پیشرفت هایی مانند :

NanoNet® اختصاصی و رسانه های StrataPore® 

 طراحی پیشرفته نازل Venturi بر روی سیستم های فیلتراسیون لیزر ،

 فناوری Spiratec ™

فلیتگارد با تیمی متشکل از کارمندان و تامین کنندگان با کیفیت بالا و با پیشرفته ترین فناوری ، بهترین منابع تأمین و تحویل بهینه تمامی نیازهای مصرف کننده را برطرف  می کند .

فناوری فیلتر فلیتگارد 

به عنوان تنها سازنده فیلتر که بخشی از تولیدکننده موتور نیز می باشد ، میداند که چگونه بهترین کیفیت را در راستای محافظت از موتور ارائه دهد.

 این رابطه به این معنی است که فلیتگارد در توسعه محصولات خود به طور مستقیم در کنار توسعه هر موتور ، آزمایش توانایی در ده ها آزمایش سلول آزمایش موتور و آزمایشات صحرایی در سراسر جهان ، بهره مند می شود.

این فناوری با میلیون ها مایل و صدها هزار ساعت آزمایش آزمایشگاهی و تجزیه و تحلیل موتور واقعی در دنیای واقعی ثابت شده است تا بتوانید هر بار به راه حل های ما برای انجام کار اعتماد کنید. 

مراکز تولید و فروش :

دفتر مرکزی : نشویل ، تنسی 

مراکز فنی : 

(کوکوویل ، تنسی ؛ استوتون ، ویسکانسین ؛ کویمپر ، فرانسه ؛ پون ، هند ؛ ووهان ، چین)

13 تاسیسات تولیدی : 

(کوکوویل ، تنسی ؛ نیلزویل ، ویسکانسین ؛ سان لوئیس پوتوسی ، مکزیک ؛ سائو پائولو ، برزیل ؛ کویمپر ، فرانسه ؛ ازمیر ، ترکیه ؛ ژوهانسبورگ ، آفریقای جنوبی ؛ پون ، هند ؛ شانگهای چین ؛ سوون کره ؛ کیلسیث ، استرالیا)

و بیش از 33000 مکان خرده فروشی در سراسر جهان 

نمایندگی فلیتگارد

شرکت فیلتر مهدی با داشتن نمایندگی انحصاری فیلتر فلیتگارد ارایه دهنده انواع خدمات با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در زمینه فیلتر فلیتگارد آماده خدمت به مشتریان می باشد

Oops...
No slides found, please add some slides
ورود به حساب کاربری