لودر, ماشین آلات

لودر دوسان

لودر دوسان

تاریخچه دوسان

گروه Doosan® در سال 1896 تاسیس شد. این شرکت با عنوان Park Seung Jik Store در سال 1896 در Baeogai (Jongno 4-ga ، سئول فعلی) آغاز به کار کرد. از آن زمان ، دوسان به یک مجتمع چند ملیتی تبدیل شد.
Doosan® با تولید کالاهای مصرفی ، تولید و بخشهای تجارت و ساخت و ساز به یکی از مهم ترین ها در بخش تولید ماشین آلات صنعتی و راهسازی شده است.
مشاغل اصلی دوسان بر اساس ISB (تجارت پشتیبانی زیرساخت) است. مشاغل پشتیبانی زیرساخت دوسان از پنج شرکت زیرمجموعه تشکیل شده است: شرکت دوسان ، صنایع سنگین و ساختمانی دوسان ، اینفراکرور دوسان ، مهندسی و ساخت و ساز دوسان و موتور دوسان. این شرکت های تابعه نیروی برق ، آب آشامیدنی شیرین کن ، تجهیزات ساختمانی ، ماشین آلات پیشرفته ، تجهیزات دفاعی ، خانه ها ، بزرگراه ها و پل ها ، تجهیزات پردازش مواد شیمیایی و موتورهای صنعتی را تأمین می کنند.تر آشنا میشویم.
شرکت Doosan® صنعت را در زمینه طراحی ، ساخت ، بازاریابی و توزیع تجهیزات جمع و جور برای ساخت ، اجاره ، محوطه سازی ، کشاورزی ، تعمیر و نگهداری زمین ها ، دولت ، خدمات ، صنعت و معدن هدایت می کند.
لودر دوسان

لودر دوسان :

نمادی از قدرت لودرهای ورود به سیستم Doosan® چوب را با عملکرد ، دوام و دقت اداره می کنند. هر مدل کار موثر و کارآمد جنگلداری را در طول روز ارائه می دهد. حتی در شرایط شدید ، دوسان بهره وری بی نظیر و نسبت هزینه به عملکرد را فراهم می کند که هر مالک می تواند قدردان آن باشد. برای حداکثر بهره وری ، لودر را با یک چرخش ورود به سیستم چرخان ۳۶۰ درجه جفت کنید. لودرهای ورود به سیستم Doosan® در اندازه ها و درجه بندی های مختلف از DX225LL-5 کوچکتر تا DX380LL-5 بزرگتر ما ارائه می شوند تا نیازهای شخصی شما را برآورده کنند.

لودر چرخدار دوسان :

افزایش تولید هر مدل لودر چرخ ویژگی های برجسته راحتی ، ارتفاع بالابری و ظرفیت بالابری و گشتاور کافی برای نفوذ به مواد سخت را ارائه می دهد. به علاوه ، دو گزینه حامل ابزار قابلیت انعطاف پذیری بیشتری را با قابلیت پیوست یکپارچه فراهم می کنند. لودرهای چرخ Doosan® که برای جمع کردن ، حمل و بارگیری مواد طراحی شده اند ، با طیف گسترده ای از کارها روبرو می شوند – از بارگیری و حمل مواد گرانول (مانند شن و ماسه) در ساخت و ساز و عملیات شهری تا کاربردهای صنعتی ، معدنی و معدنی. لودرهای چرخ Doosan® در انواع مختلف و از نظر قدرت از سری DL200 گرفته تا مدل های سنگین تری مانند DL550-5 برای مشاغل بزرگتر ارائه می شوند.

لودر چرخدار دوسان

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *