لیفتراک, ماشین آلات, مقالات

لیفتراک کاترپیلار

لیفتراک کاترپیلار

 عنوان بزرگ‌ترین سازنده‌ی ماشین‌آلات سنگین عمرانی، ماشین‌آلات استخراج معدن، موتور های دیزلی ، موتورهای گازسوز، موتورهای درون‌سوز، لوکوموتیوهای دیزلی-الکتریکی،  لیفتراک و توربین‌های گازی را در دنیا به خود اختصاص داده است. شرکت کاترپیلار در تاریخ ۱۵ آوریل سال ۱۹۲۵ از ادغام دو کمپانی تولیدی هولت (Holt Manufacturing Company)‏ از استاکتون کالیفرنیا و شرکت سی ال بست (C. L. Best Gas Traction Company)‏ از سن‌لاندرو کالیفرنیا تشکیل شد.

لیفتراک ها انواع مختلفی دارند که یکی از محبوب ترین و پرطرفدار ترین آنها لیفتراک دیزلی می باشد. لیفتراک های دیزلی با توجه به ساختار و سوختی که استفاده می کنند نسبت به دیگر لیفتراک ها قدرت بیشتری دارند و می توانند اجسام سنگین را تا ارتفاع بیشتری بلند کنند. این لیفتراک ها برای فضای باز طراحی شده اند اما در کارخانه ها و کارگاه هایی که تهویه ی مناسب دارند نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

لیفتراک دیزلی سرعت بالایی دارد و فعالیت های مختلف را در زمان کم با بالاترین سرعت انجام می دهند.

لیفتراک کاترپیلار

لیفتراک کاترپیلار :

بی شک میتوان کمپانی کاترپیلار را قدرتمند ترین و شناخته شده ترین کمپانی تولید کننده ماشین آلات صنعتی و معدنی شناخت. این شرکت یکی از معتبر ترین و فعال ترین شرکت های طراحی و تولید ماشین آلات صنعتی و موتورهای درون سوز می باشد. این شرکت به تولید لیفتراک ، تراکتور، ماشین آلات صنعتی، ماشین آلات سنگین، موتورهای دیزلی و گازی، تجهیزات ساخت و ساز و استخراج معادن، توربین های صنعتی، لوکوموتیوهای الکتریکی – دیزلی و… مشغول می باشد.

لیفتراک‌های کاترپیلار با سیستم‌های کنترل هوشمند و اتوماسیون پیشرفته تجهیز شده‌اند. این امکان به اپراتوران می‌دهد که به‌طور دقیق بارها را جابه‌جا کنند و کنترل کامل بر دستگاه را داشته باشند. این سیستم‌ها باعث افزایش امنیت کار و کاهش خطاها می‌شوند.

لیفتراک‌های کاترپیلار در صنایع مختلفی از جمله ساخت و ساز، معدن، انبارداری، حمل و نقل، و صنایع تولیدی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این ماشین‌آلات با توانایی چندمنظوره‌ای که دارند، در افزایش بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها در این صنایع تأثیرگذار هستند.

لیفتراک کاترپیلار فروشگاه فیلتر مهدی

لیفتراک های 1-16 تنی CAT مناسب همه فعالیت بالابرنده از انبار ، حمل و نقل و تدارکات ، تولید ، بنادر ، تا سخت ترین محیط های کاری در فضای باز است. این لیفتراک های شیک با دوام و خوش طراحی هستند ، در عین حال مقرون به صرفه و سخت کار هستند.

برای بالاترین بهره وری ، لیفتراک های Cat طیف گسترده ای از ویژگی ها از جمله ویژگی های طراحی ارگونومیک را برای راحتی مطلوب اپراتورها از طریق شیفت های طولانی ، موتورهای اقتصادی و سازگار با محیط زیست و طراحی موتورهای الکتریکی و همچنین سیستم های ایمنی مهم مانند سیستم تشخیص حضور(PDS) ارائه می دهند که به طور موثر از اپراتور محافظت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *