مان فیلتر

معرفی شرکت مان فیلتر:

به عنوان یک فیلتر جهانی قدرتمند با نام تجاری MANN-FILTER طیف گسترده ای از 100٪ کیفیت تطبیق OE را ارائه می دهد و عملکرد بسیار خوبی را برای بازار پس از فروش خودرو فراهم می کند،مارک برتر با ادعای “قطعات عالی. خدمات عالی”. مخفف محصولات نوآورانه و با کیفیت بالا ، مشتری مداری مداوم و عملکرد توزیع و بازاریابی عالی است. با پوشش 98 درصدی بازار ناوگان خودرویی اروپایی ، MANN FILTER جامع ترین طیف وسیعی از فیلترها را با کیفیت تطبیق OE برای بازار پس از خودرو دارد.بعلاوه ، فیلتر MANN by با طیف گسترده ای از محصولات برای ماشین آلات کشاورزی و ساختمانی و همچنین فیلتراسیون صنعتی مشخص می شود. در سراسر جهان ، 7000 عنصر فیلتر برای بیش از 90،000 وسیله نقلیه و ماشین آلات در دسترس است.

به عنوان یک فیلتر جهانی قدرتمند با نام تجاری MANN-FILTER طیف گسترده ای از 100٪ کیفیت تطبیق OE را ارائه می دهد و عملکرد بسیار خوبی را برای بازار پس از فروش خودرو فراهم می کند

 فیلتر روغن :

مان عملکرد مدار روغن را تضمین می کنند ، که برای موتور احتراق کاملاً مهم است. این سیستم های فیلتر عملکرد تصفیه عالی را ارائه می دهند و همچنین مدارهای روغن را برای تنظیم دمای روغن و بهبود عملکرد موتور به طور موثر کنترل می کنند.

فیلتر سوخت :

فیلترهای سوخت ما با جداسازی بسیار کارآمد ذرات و تفکیک عالی آب در سه مرحله متقاعد می شوند. ماژول های فیلتر سوخت مدرن به ویژه برای بهره برداری از فضای نصب موجود طراحی شده اند. آنها همچنین عملکردهایی مانند بخاری برقی را برای استفاده در دمای پایین ادغام می کنند. برای جداسازی روغن در ارتباط با تهویه کارتر ، MANN + HUMMEL راه حل هایی از جداکننده های کاملاً اینرسی تا دمیسترهای الیاف LongLife که به تازگی ساخته شده اند را ارائه می دهد. این محصولات در جداسازی حتی بهترین قطرات روغن بسیار کارآمد هستند.

نمایندگی مان

شرکت فیلتر مهدی با داشتن نمایندگی انحصاری فیلتر مان ارایه دهنده انواع خدمات با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در زمینه فیلتر مان آماده خدمت به مشتریان می باشد.

Oops...
No slides found, please add some slides
ورود به حساب کاربری