ولوو

درباره ولوو

volvo فیلتر روغن ولوو ، فیلتر هوا ولوو ، فیلتر سرو ولوو ، فیلتر اتاق ولوو ، فیلتر هیدرولیک ولوو ، فیلتر بخارکش ولوو ، فیلتر گازوییل ولوو ، فیلتر چکش ولوو ، فیلتر مغناطیس ولوو

ولوو (به سوئدی: Volvoشرکت صنایع سنگین سوئدی است، که سازندهٔ خودروهای سنگین و قطعات مربوط به آن می‌باشد.

از جمله تولیدات این شرکت کامیون، اتوبوس، موتورهای دیزل، تجهیزات سنگین، تجهیزات ترابری و سازه‌ای، سامانه‌های پیش‌رانش دریایی و صنعتی، تجهیزات هوافضا و ارائه خدمات مالی است.

شرکت ولوو در سال ۱۹۲۴ با مشارکت مدیر امور مالی شرکت اس‌کااف؛ اسار گابریلسن و یکی از مهندسان ارشد این شرکت بنام؛ گوستاو لارسون، به‌عنوان زیرمجموعه‌ای از گروه اس‌کااف راه‌اندازی شد.

تاریخچه ولوو

شرکت ولوو در نهایت در سال ۱۹۲۷ به عنوان یک شرکت خودروسازی، در شهر گوتنبورگ آغاز به کار کرد. این شرکت در آغاز شاخه‌ای از شرکت بلبرینگ‌سازی اس‌کااف به‌شمار می‌آمد، که در سال ۱۹۳۵ در پی ورود ولوو به بازار بورس اوراق بهادار سوئد، اس‌کااف سهامش در این شرکت را واگذار نمود.

نمایندگی فیلتر ولوو

گروه ولوو در سال ۱۹۹۹ اقدام به فروش بخش خودروهای سبک خود، تحت نام ولوو کارز، به ارزش ۶٫۴۵ میلیارد دلار، به شرکت آمریکایی فورد نمود.

در سال ۲۰۱۰ فورد نیز ولوو کارز را با قیمت ۱٫۸ میلیارد دلار به شرکت چینی جیلی فروخت.

در حال حاضر شرکت ولوو تنها تولیدکننده خودروهای سنگین شامل کامیون و اتوبوس می‌باشد.

فیلتر ولوو

فیلترها یک قسمت بسیار مهم از هر موتور هستند . در هر روز کاری ، مقداری روغن از بین می رود ، خاک و ناخالصی ها فیلتر می شود و موتور را از آسیب محافظت می کند. فیلترهای ولوو برای عملکرد در شرایط سخت طراحی شده اند.

اگر موتور قلب خودرو باشد ، فیلترها کبد و ریه ها هستند. فیلترهای ولوو اطمینان حاصل می کنند که دستگاه در اوج شرایط باقی بماند:

فیلتر های ولوو با کیفیت ساخت بالا ، راندمان فیلتراسیون عالی ، افت فشار خیلی کم و ظرفیت نگهداری خاک زیاد میتواند یکی از بهترین فیلتر های انتخابی شما باشد. فیلترهای ولوو شامل :

فیلترهای روغن موتور ، فیلترهای سوخت موتور ، فیلترهای هوا موتور ، فیلترهای هوا ، فیلترهای کابین و فیلترهای روغن هیدرولیک میباشند.

نمایندگی ولوو

شرکت فیلتر مهدی با داشتن نمایندگی انحصاری فیلتر ولوو ارایه دهنده انواع خدمات در زمینه فیلتر ولوو آماده خدمت به مشتریان می باشد

برای مشاهده محصولات ولوو روی عکس بالا کلیک کنید

Oops...
No slides found, please add some slides
ورود به حساب کاربری