کوماتسو

اطلاعات شرکت کوماتسو:

دفتر مرکزی شرکت کوماتسو ماینینگ که مقر آن در میلواکی ، ویسکانسین است ، بخشی از خانواده جهانی شرکت کوماتسو است. شرکای ضروری معدن ، جنگلداری ، صنایع و صنایع ساختمانی. معدن کوماتسو تجهیزات ، سیستم ها و راه حل های اساسی مورد استفاده شرکت های سراسر دنیا را برای استخراج مواد معدنی اساسی برای توسعه زیرساخت ها ، فناوری و محصولات مصرفی مدرن فراهم می کند. شرکت کوماتسو معدن ، صنعت و مارک های خدمات P&H ، Joy و Montabert و صنعت پیشرو در صنعت معدن و صنایع وابسته است. سابقه این شرکت در میلواکی به منشا مارک P&H در سال 1884 برمی گردد.

در سطح جهانی ، کوماتسو بیش از 60،000 کارمند در 142 کشور دارد. در ایالات متحده ما تقریباً 8000 به طور مستقیم و تقریباً 10،000 به طور غیرمستقیم از طریق توزیع استخدام می كنیم. ما با مراکز خدمات و امکانات تولیدی در سراسر جهان قصد داریم در نزدیکی مناطق دارای فعالیت معدنی بزرگ باشیم تا مستقیماً از مشتریان خود پشتیبانی کنیم و به طور منظم همکاری کنیم. کوماتسو در ژاپن در سال 1921 تاسیس شد ، اما تاریخچه مارک تجاری ما حتی بیشتر پیش می رود ، به سال 1884 در میلواکی ، WI ، ایالات متحده آمریکا ، جایی که مارک استخراج P&H تأسیس شد و هنوز هم دفتر مرکزی آن است. راه حل های استخراج زیرزمین و سنگ سخت سنگ مارک برجسته ما در سال 1919 در ایندیانا تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در Warrendale ، پنسیلوانیا ، ایالات متحده آمریکا است.

دفتر مرکزی شرکت کوماتسو ماینینگ که مقر آن در میلواکی ، ویسکانسین است ، بخشی از خانواده جهانی شرکت کوماتسو است.
دفتر مرکزی شرکت کوماتسو ماینینگ که مقر آن در میلواکی ، ویسکانسین است ، بخشی از خانواده جهانی شرکت کوماتسو است.

فیلتر هوا :

فیلتر هوا اولین خط دفاعی برای هر دستگاهی است. فیلترهای اصلی کوماتسو به طور خاص برای ایجاد عمر طولانی و محافظت قابل اعتماد از موتور و همچنین به حداکثر رساندن عملکرد دستگاه در ساخت و ساز و استخراج از معادن طراحی شده اند.

فیلتر سوخت :

فیلتر سوخت دستگاه های کوماتسو از کم مصرف ترین سوخت در جهان هستند. برای ارائه این عملکرد ، فاصله موجود در پمپ های تأمین و انژکتورها در میکرون اندازه گیری می شود.

فیلتر روغن :

از فیلتر روغن موتور برای از بین بردن آلودگی و رطوبت روغن موتور استفاده می شود. خاک و آب بیش از حد می تواند به ساییدگی غیر عادی اجزای موتور کمک کند. فیلتر صحیح آلودگی ها را از روغن پاک می کند تا باعث کاهش فرسودگی ، حفظ عملکرد موتور و به حداکثر رساندن عمر موتور شود.

فیلترهای کابین:

برای حفظ هوای محفظه اپراتور از گرد و غبار و ذرات ضروری هستند. فیلترهای کابین کوماتسو فیلتراسیون با کارایی بالا را ارائه می دهند. فیلترها باید مرتباً بررسی و بر اساس محیط کار تعویض شوند.

نمایندگی کوماتسو

شرکت فیلتر مهدی با داشتن نمایندگی انحصاری فیلتر کوماتسو ارایه دهنده انواع خدمات با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در زمینه فیلتر کوماتسو آماده خدمت به مشتریان می باشد

Oops...
No slides found, please add some slides
ورود به حساب کاربری