معرفی

نمایندگی فیلتر فیلیتگارد

نمایندگی فیلتر فیلیتگارد | Fleetguard filters

فیلتر فیلیتگارد رسما از آمریکا با نام شرکتی کومنز یا کامینز Cummins شروع به تولید موتورهای دیزلی، ماشین آلات سنگین کشاورزی و راهسازی کرد.

امروزه عرضه این برند با نام Cummins filteration هم انجام میگیره که اگر جایی شنیدید تعجب نکنید!

فیلیتگارد یا همان شرکت کومنز یا کامینز

تخصص کومنز

این برند در تولید ماشین موتورهای دیزلی که بروی اکثر ماشین الات صنعتی با برندهای مختلف بوده مشهور است. به این خاطر این برند بصورت کامل با چالش‌های موتور‌ های احتراق و نیازهای فیلتراسیون موتورهاشون کاملا آشنایی داره و استانداردهاشون رو تضمین میکنه!

بسیاری از برندهای بزرگ ساخت ماشین آلات صعنتی به خاطر ۲ عامل اصلی از این برند استفاده میکنند:

  • قابلیت بالای جذب آلاینده ها
  • طول عمر و مفید

تاریخچه

فیلتر فیلیتگارد Fleetguard سال ۱۹۵۸ میلادی در آمریکا شروع به فعالیت کرد.

این برند همواره براین بوده که با گروه های علمی دانشگاهی و همچنین تکنسین های فنی همکاری کنه و همچنین به تست و بهبود کیفیت محصولاتش اهمیت بده.

سال ۱۹۷۷ برای فیلیتگارد سال متفاوتی بود! به دلیل اینکه با احداث مراکز فروش در سراسر دنیا مخصوصا استرالیا، عرصه محصولاتش به آسیا و اقیانوسیه را شروع کرد. بطوریکه سال ۱۹۹۰ اولین خط تولید فیلترهای هوا رو تحت نظارت و لیسانس در استرالیا آغاز کرد.

۵ سال بعد یعنی در ۱۹۹۵ برند کومنز شروع به تولید نمونه های موتورهای سنگین خنک کننده در استرالیا را استارت زد.

در ادامه در سال ۲۰۱۰ فیلیتگارد مجموعه جدیدی را تحت عنوان AdBlue آغاز کرد. این محصولات طبق استاندارد ISO 22241-1 و همچنین استاندارد صنایع کشور آلمان تولید شدند.

پیشرفت این شرکت کماکان ادامه داشت و در زمینه فیلتراسیون، تهویه میل لنگ، خنک کننده و کنترل آلایندگی، میزان کیفیت را فراتر از OEM گذاشته است.

فیلتراسیون هیدرولیک

فشارهای فوق العاده بالا. تحمل های فوق العاده محکم. سیستم های هیدرولیک امروزی بیش از هر زمان دیگری نیاز دارند، بنابراین عاری از ذرات ساینده بسیار مهم است. در واقع 90 درصد از خرابی های سیستم هیدرولیک به دلیل آلودگی سیال است. انتخاب فیلترهای مکش، خط برگشت و فشار Fleetguard با کیفیت برای هیدرولیک شما، تجهیزات شما را به جای کار در مغازه، در محل کار نگه می دارد.

چهار دلیل عالی برای انتخاب فیلترهای هیدرولیک Fleetguard

طراحی و آزمایش برای کیفیت

فیلترهای هیدرولیک و رسانه های فیلتر فلیتگارد ظرفیت نگهداری آلودگی و راندمان حذف آلودگی بالاتری نسبت به رقبا دارند و در سخت ترین محیط های عملیاتی برای ده ها OEM در سراسر جهان ثابت شده است.

عملکرد بهتر برای هیدرولیک شما
در مقایسه با رقبا، فیلترهای این برند دارای محدودیت جریان و افت فشار کمتری هستند و اطمینان حاصل می کنند که هیدرولیک شما کار خود را انجام می دهد.

طراحی نوآورانه

بای پس Fleetguard جدید دارای یک طراحی قوی است که از تجمع آلاینده ها به پایین دست هنگام باز شدن شیر جلوگیری می کند و زمان کار را به حداکثر می رساند و در عین حال هزینه های تعمیر و نگهداری را به حداقل می رساند.

سرویس دهی آسان تر

این برند یک دیورتر قابل استفاده مجدد ایجاد کرده است تا دیگر مجبور نباشید کل واحد را دور بیندازید — به سادگی دیورتر را بردارید و به راحتی آن را در یک عنصر جدید در طول هر رویداد سرویس قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *