معرفی

فیلتر آنفیل ترک در ایران

نمایندگی فیلتر آنفیل | ONFIL FILTER

فیلتر ONFIL ، یکی از پیشتازان تولید کنندگان فیلتر در ترکیه، فعالیت‌های تولیدی خود را در اسکندرون در سال ۱۹۹۶ آغاز کرد.

این شرکت فیلترهای هوا، کابین، سوخت و روغن را برای استفاده در خودروهای سواری، وسایل نقلیه تجاری سبک، کامیون‌ها، ون‌ها، اتوبوس‌ها، کشاورزی و تجهیزات ساختمانی در امکانات خود تولید می‌کند؛ به منظور ارائه خدمات گسترده‌تر به نمایندگان و مشتریان خود، بیش از ۴۰۰۰ نوع فیلتر را در محدوده محصولات خود دارد و به‌طور مداوم محدوده محصولات خود را با توجه به تقاضاها بهبود می‌بخشد.

محصولات onfil filter
ساختمان شرکت Onfil Filter - آنفیل فیلتر

ONFIL FILTER - Turkey Filter

با برندهای ثبت شده‌ی خود، ONFIL و KRAFF، فیلتر ONFIL، که با کیفیت، تجربه و فهم خدمات خود شهرتی در صنعت کسب کرده است، در کشورهایی که صادرات می‌کند، به ویژه به منطقه خاورمیانه، شمال آفریقا، کشورهای بالکان و منطقه اروپا تقاضا دارد و با سیستم نمایندگی داخلی خود به طور گسترده خدمات ارائه می‌دهد.

ONFIL FILTER Certificates | اعتبار برند فیلتر آنفیل

روغن‌های سوخت این برند از یک سیستم تحلیل کیفیت درجه یک که تحت نظارت بازرسان ماهر کیفیت قرار دارد و محصولات مختلف را در سطوح مختلف ارزیابی می‌کند، عبور می‌کنند. ما یک تأسیسات پیشرفته در ونژو، ژجیانگ، ترکیه ایجاد کرده‌ایم که دارای تمام امکانات لازم برای حفظ و نگهداری کیفیت روغن‌های سوخت است.

این برند یک تأسیسات پیشرفته واقع در ونژو، ژجیانگ، ترکیه ساخته است که به طور ثابت با تمامی امکانات مورد نیاز برای حفظ و نگهداری کیفیت روغن‌های سوخت تجهیز شده است.

خریداران این شرکت برای تهیه فیلترهای درجه یک، فیلترهای روغن، فیلترهای هوا، فیلترهای سوخت و فیلترهای هوا می‌توانند با ما تماس بگیرند، زیرا از سال ۲۰۰۱ به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان در این زمینه شناخته شده‌ایم.