CNH فیلتر

معرفی شرکت CNH :

CNH Industrial NV یک شرکت چند ملیتی  ایتالیایی – آمریکایی است با مقر جهانی در بازیلدون ، انگلستان ، [مورد نیاز] اما تحت کنترل و بیشتر متعلق به شرکت سرمایه گذاری اگزور ایتالیا است ، که به نوبه خود توسط اگنلی ایتالیایی کنترل می شود خانواده. این شرکت در بورس اوراق بهادار نیویورک و بورسا ایتالیا فهرست شده است: این سازنده شاخص FTSE MIB است. این شرکت در هلند گنجانیده شده است. مقر شرکت در آمستردام هلند با دفتر اصلی در لندن ، انگلیس است.

CNH Industrial از طریق مشاغل مختلف خود ، علاوه بر سیستم انتقال قدرت برای صنایع دریایی ، تجهیزات کشاورزی و تجهیزات ساختمانی (خانواده های مارک Case IH و New Holland) ، کامیون ، وسایل نقلیه تجاری ، اتوبوس و وسایل نقلیه ویژه (Iveco) را طراحی ، تولید و فروش می کند. برنامه های کاربردی (FPT صنعتی). CNH Industrial که در تمام بازارهای بزرگ دنیا حضور دارد ، بر گسترش حضور خود در بازارهای با رشد بالا ، از جمله از طریق مشارکت های مشترک تمرکز دارد. CNH Industrial در حال حاضر بیش از 63000 نفر را در 67 كارخانه تولیدی و 56 مركز تحقیق و توسعه استخدام می كند. این شرکت در 180 کشور جهان فعالیت می کند.

یک شرکت چند ملیتی  ایتالیایی - آمریکایی است با مقر جهانی در بازیلدون ، انگلستان ، [مورد نیاز] اما تحت کنترل و بیشتر متعلق به شرکت سرمایه گذاری اگزور ایتالیا است

تاریخچه CNH فیلتر:

مارک های تجاری محصولات CNH Industrial در سطح جهان از طریق مارک های مختلف در بخشهای مختلف عملیاتی به بازار عرضه می شود: کشاورزی ، ساخت و ساز ، وسایل نقلیه تجاری و تخصصی و نیروگاه.در تجهیزات کشاورزی ، CNH Industrial تولید کننده تراکتور و ترکیبات کشاورزی ، از جمله تجهیزات یونجه و علوفه و تجهیزات برداشت ویژه است. Case IH تراکتورهای کشاورزی ، دستگاه های بیل ، دستگاه برداشت قهوه ، کمباین ، جمع کننده پنبه ، کاشت ، برداشت نیشکر و تجهیزات خاکورزی تولید می کند که از طریق یک شبکه جهانی فروشندگان به فروش می رسد. Case Construction Equipment تجهیزات ساختمانی را شامل می شود ، از جمله لودرهای بولوهو ، کامیون های مفصلی ، خاکبرداری و بیل مکانیکی چرخدار (از جمله جمع و جور) ، telehandler ها ، گریدرهای موتور ، لودرهای چرخ (از جمله جمع و جور) ، غلتک های فشرده ارتعاشی ، بولدوزهای خزنده ، فرمان های کشویی ، لودرهای ردیابی جمع و جور ، تراکتور لودرها و لیفتراک های زمینی ناهموار. ، بیل های خزنده در هند در دسامبر 2019 در EXCON ، بنگالورو راه اندازی شدند.

نمایندگی CNH Industrial

شرکت فیلتر مهدی با داشتن نمایندگی انحصاری فیلتر CNH Industrial ارایه دهنده انواع خدمات با بهترین کیفیت و قیمت مناسب در زمینه فیلتر CNH Industrial آماده خدمت به مشتریان می باشد.

Oops...
No slides found, please add some slides
ورود به حساب کاربری