فیلتر خودرو, مقالات

فیلتر هواکش میکس فیلتری ایرانی اما قابل رقابت با نمونه های خارجی!

فیلتر هواکش میکس - فیلتری خاص و ایرانی!

ماشین آلات صنعتی برای اینکه کارکرد درستی داشته باشند و کمتر دچاری خرابی شوند، نیاز به قطعات با کیفیت دارند. فیلتر هواکش یکی از مهم ترین محصولاتی است که باید برای انواع ماشین آلات صنعتی مورد استفاده قرار گیرد تا از ورود گرد و خاک و ... به داخل موتور جلوگیری کند.

فیلترهای هواکش در مدل ها و برندهای مختلفی به تولید می رسند و با توجه به بالا رفتن قیمت دلار، قیمت خرید فیلترهای هواکش خارجی بسیار بالا رفته است.

فیلتر هواکش میکس

با توجه به استقبال مشتریان عزیز مجموعه ی فیلتر مهدی در سال ۱۳۹۹ دست به تولید فیلتر هواکش برند ملی با نام میکس زد.هدف اصلی ما قدم برداشتن در مسیر صنعت فیلتر سازی و بی نیازی از محصولات خارجی و وادراتی و حمایت از محصول ایرانی در عین ارایه ی بهترین کیفیت در زمینه ساخت فیلتر هواکش ماشین آلات سنگین میباشد. فیلتر هواکش میکس، یکی از بهترین فیلترهایی است که به واسطه داشتن کیفیت بالا، کاملا با نمونه های خارجی رقابت می کند.

فیلتر برند میکس می تواند برای ماشین آلات مختلف صنعتی مورد استفاده قرار گیرد و طول عمر دستگاه را بالا ببرند. وجه تمیز این فیلتر ایرانی با دیگر فیلترهای هواکش موجود در بازار این است که این فیلتر با کیفیت بالا، ولی با قیمت مناسب قابل تهیه می باشد.

فیلتر هواکش و لزوم استفاده از آن برای ماشین آلات مختلف:

به طور کلی، برای اینکه خودرو سوخت لازم را برای به حرکت آوردن ماشین استفاده کند، نیاز به هوا دارد. هوای مورد نیاز ماشین برای ترکیب شدن با سوخت ماشین باید از طریق فیلتر هواکش وارد خودرو شود و در محفظه احتراق بسوزد. 

فیلترهای هواکش می توانند گزینه خوبی برای ماشین آلات صنعتی، مانند ماشین های راهسازی، کمپرسورها، ماشین آلات معدنی، ماشین آلات کشاورزی و ... باشند. زیرا این فیلترها می توانند از ورود گرد و غبار و ذرات آلودگی به ماشین و موتور آن جلوگیری کنند. به همین خاطر، طول عمر دستگاه با مصرف فیلتر هواکش بسیار افزایش پیدا می کند.

فیلتر هواکش میکس؛ فیلتری خاص و ایرانی!

در بازار کشور ایران، فیلترهای هواکش مختلفی وجود دارند که در برندهای متنوع ایرانی و خارجی به تولید می رسند. فیلتر هواکش میکس، یک فیلتر هواکش ایرانی است که از سوی تولید کننده فیلترهای با کیفیت فیلتر مهدی به تولید رسیده است.  این فیلتر هواکش توانسته با کیفیت بالایی که دارد، کاملا با نمونه های خارجی رقابت کند طرفی با قیمت مناسبی نیز به فروش برسد.

کیفیت بالای فیلتر هواکش میکس باعث شده است تا ماشین آلات صنعتی طول عمر بیشتری پیدا کنند. زیرا با کمک این فیلتر، میزان هوای مکش شده مرغوب به داخل ماشین، بسیار افزایش پیدا می کند و همین موضوع باعث طول عمر ماشین آلات صنعتی می گردد.

وجه تمایز میان فیلتر ایرانی میکس با فیلترهای خارجی:

شاید برای بسیاری از شما این سوال مطرح شود که چرا باید به جای خرید یک فیلتر خارجی و شناخته شده، اقدام به خرید فیلترهای ایرانی کنیم؟ فیلتر هواکش میکس، از جمله فیلترهای با کیفیت تولید شده در تولید کننده فیلترهای مهدی می باشد و جزء فیلترهای ایرانی است.
به طور کلی، متریال به کار رفته در فیلتر ایرانی میکس تا حد زیادی مشابه با فیلترهای خارجی می باشد. کاغذ به کار رفته در فیلتر میکس، کاملا خارجی و با کیفیت است. این یک شباهت میان میکس فیلتر می باشد. متریال های دیگری که در فیلتر ایرانی میکس به کار رفته اند، دقیقا مشابه با متریال های دیگر فیلترهای خارجی می باشند، با این تفاوت که این متریال ها ایرانی می باشند.
بنابراین، فیلتر هواکش میکس دارای کیفیت بالایی بوده؛ چون دارای کاغذ خارجی می باشد. بدیهی است که کاغذ به کار رفته در فیلتر، تاثیر زیادی بر روی عملکرد آن دارد. تا به اینجا در رابطه با شباهت های مختلف فیلتر برند میکس ایرانی صحبت کردیم؛ اما تفاوت این فیلتر با فیلترهای خارجی در چیست؟

 فیلترهای ایرانی میکس، با قیمت بسیار مناسب تری به فروش می رسند. به همین خاطر، شما با یک بودجه کمتر، می توانید یک فیلتر ایرانی و با کیفیت بالا انتخاب کنید. این در حالی است که برای خرید یک فیلتر هواکش خارجی، باید حتما مبلغ بیشتری پرداخت کنید و در نهایت نیز یک فیلتر با همان کیفیت به دست شما خواهد رسید.

مقایسه فیلتر ایرانی و خارجی

مقایسه قیمتی فیلتر میکس با نمونه های مشابه و نمونه های خارجی :

قیمت فیلتر هواکش میکس، به عوامل مختلفی بستگی دارد و به طور دقیق نمی توان قیمت مشخصی را بر روی این فیلترها گذاشت. قیمت این نوع فیلتر، نسبت به نمونه های مشابه خارجی، پایین تر است. به همین خاطر، شما با یک بودجه محدود می توانید اقدام به خرید فیلتر هواکش میکس کنید.

قیمت میکس فیلتر، بستگی به نوع فیلتر و خودروی مورد نظر شما دارد. فیلتر هواکش میکس برای خودروهای مختلف از جمله بیل مکانیکی، کمپرسورها، ماشین آلات کشاورزی، لیفتراک، ماشین آلات راهسازی و ... مورد استفاده می شود.

همچنین، با توجه به اینکه کاغذ به کار رفته در فیلتر هواکش میکس دارای جنس خارجی می باشد و قیمت این کاغذ بر اساس نوسانات ارز تغییر می کند، باز هم قیمت نهایی فیلتر میکس در بازه های زمانی مختلف می تواند متفاوت باشد.

مقایسه فیلتر ایرانی و خارجی

و درآخر اگر می خواهید طول عمر ماشین خود را بالا ببرید

حال که با فیلتر هواکش ایرانی میکس آشنا شدیم، باید به شما بگوییم که اگر می خواهید طول عمر ماشین صنعتی و غیر صنعتی خود را بالا ببرید، حتما اقدام به خرید این فیلتر هواکش کنید. به طور کلی، فیلترهای هواکش تولید شده در کشور ایران، دارای قیمت مناسب تری می باشند. اما باید به دنبال فیلترهای هواکش با کیفیت نیز باشید.

تا به امروز، اکثر فیلترهای هواکش ایرانی دارای کیفیت قابل قبولی نبودند و نمی توانستند رضایت افراد را جلب کنند. مجموعه ی ما پس از سال ها تجربه ی موفق در زمینه فروش فیلتر و دارا بودن سیستم تضمین کیفیت کالا اقدام به طراحی و تولید فیلتر میکس کرده است. بنابراین کیفیت و دوام و قیمت مناسب و هم چنین قابل دسترس بودن از مزیت های اصلی فیلترهوا میکس میباشد. فیلتر هواکش میکس، به عنوان یک فیلتر با کیفیت و قابل رقابت با نمونه های خارجی شناخته می شود. پس می تواند گزینه خوبی برای بالا بردن طول عمر خودروهای گران قیمت باشد.

شرکت فیلتر مهدی یکی از معتبرترین فروشگاه های فروش فیلتر ماشین با داشتن نمایندگی رسمی از معتبر ترین برندها در ایران.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *