معرفی

نمایندگی فیلتر سوتراس
نمایندگی فیلتر سوتراس | SOTRAS

کارخانه سوتراس در سال ۱۹۷۵ در تورین ایتالیا تاسیس گردید این شرکت یکی از تولید کننده های برتر در زمینه فیلترهای صنعتی  میباشد.

این برند معتبر ایتالیایی صاحب دومین کارخانه بزرگ تولید فیلترهای سپراتور در جهان محسوب میشود که طیف وسیعی از فیلترهای سپراتور را تولید و به سراسر جهان توزیع میکند.

این برند درتولید فیلترهای کمپرسورهای دوار پره ایی تخصص بالایی دارد اما امروزه با مهندسی جدید قدمی بزرگ و شگرف در زمینه تولید فیلترهای با کیفیت برای ماشین آلات راهسازی و معدنی برداشته است.

لجستیک سوتراس
لجستیک سوتراس در ایتالیا

انواع فیلتر سوتراس

تخصص کارخانه این شرکت تولید انواع فیلترهای جداکننده هوا و روغن با مقاومت بالا در برابر خوردگی که درکمپرسورهای دوار و پره ایی استفاده میشوند.

فیلتر سپراتور(جداکننده) سوتراس

این کمپانی جداکننده هایی را مخصوص نصب در کمپرسورهای دوار و پره های دوار طراحی و تولید می کند و در شکل های عمودی ، افقی و چرخشی در دسترس هستند از مواد مقاوم در برابر خوردگی در ساخت جداکننده های هوا/روغن استفاده می شود، همچنین برای برآوردن الزامات فنی خاص برخی از سازندگان ، جداکننده های هوا/روغن از نوع اسپاین را ایجاد کرده است که اغلب با توجه به درخواست مشتریان طراحی و شخصی سازی می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *